Hakkımızda

Aof.Web.Tr internet sitesi olarak başladığımız yolculukta Türkiye’de yer alan tüm açıköğretim fakültelerinin öğrencilerine destek olmaya devam ediyoruz. AOF (Açıköğretim Fakültesi) öğrencilerinin desteğe ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda destek oluyor ve öğrenciler arasında paylaşmayı etkin kılıyoruz.

Açıköğretim duyurularını anlık olarak öğrencilerin hizmetine sunuyor ve sınav tarihleri, sınav yerleri, kayıt tarihleri, kayıt türleri gibi onlarca konuda öğrencilerin kafalarındaki soru işaretlerini gideriyoruz.

Türkiye’de Atatürk Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi olmak üzere üç adet üniversitede açıköğretim fakültesi bulunuyor. En fazla öğrenciye Anadolu Üniversitesi sahip olmakla birlikte diğer üniversitelerin öğrenci sayıları da her dönem artış gösteriyor. Öğrenci sayılarındaki artışın yanında ders sistemlerinin zorlaşması veya değişmesi kendi kendinin öğretmeni olan açıköğretim öğrencileri için en büyük zorluk olmaktadır. Bu nedenle tüm açıköğretim öğrencilerine destek olmak, sınavlara hazırlanırken yanınızda bulunmak, sınav sonucunuzu öğrendiğinizde sizinle birlikte sevinmek, sizinle birlikte üzülmek en temel amacımızdır.

Açıköğretim sınavlarının online yapılması ile internet üzerinden ders çalışma ve doğru bilgiye erişme oldukça zorlaştı. Aof.web.tr olarak ücretsiz bir şekilde ve oldukça şeffaf olarak öğrencilere doğru bilgileri anında ulaştırmayı hedefliyoruz. Sitemiz her zaman ücretsiz olacaktır.

Açıköğretim öğrencilerinden oluşan aof.web.tr sitesini bir buluşma, dersler hakkında bilgi paylaşma, sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir platform olarak düşünebilirsiniz. Burada dostluk, arkadaşlık ve bilgi paylaşımı herşeyin üzerindedir.

Böylelikle ülkemizdeki okumuş gençlik oranı artacağı gibi kültür seviyemizde de yükselme olacaktır. Mikro ekonomide öğrencilerimize makro ekonomide ise ülkemize destek olmaya devam edeceğiz.